Uzavření školy 21.12., ošetřovné aj.

(středa 16.12.2020, 8:00)
Aktuální sdělení od KHS a ředitelky školy vizujte níže.

21. a 22.12. je škola uzavřena

Příští týden bude škola uzavřena v pondělí i úterý včetně. Po dobu těchto dnů kdo potřebuje, může požadovat finanční náhradu prostřednictvím ošetřovného. Vytiskněte si přílohu. Podrobnosti pro vyplnění zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd-m

Pozitivní v dalších třídách

Pozitivní výskyty jsou již i v dalších třídách. Vše samozřejmě trasujeme s KHS a dotčené děti zůstávají doma. Bud´me, prosíme, obezřetní. Cítí-li dítě nebo Vy osobně příznaky, neváhejte se ihned otestovat. Jedná se o rychlou a neinvazivní záležitost.

Hygiena nestíhá, kontaktujte vždy pediatra

Rodiče 4ťáků měla jednotlivě kontaktovat KHS. Pokud se tomu doposud nestalo, kontaktujte bezodkladně pediatra Vašeho dítěte!!! Hygiena nestíhá a rozhodující postup a další doporučení Vám dá právě ošetřující lékař Vašeho dítěte. To se týká i dětí z jiných tříd, cítí-li příznaky či jsou pozitivní ostatní rodinní příslušníci.

Z výše uvedeného plyne i teoretické riziko, že KHS školu uzavře i dříve než od 21.12. Sledujte proto každý den Vaši mailovou schránku a web školy.

Vánoční besídka v ohrožení

Dárky pro vylosovaného spolužáka prosím připravte, ale pokud nebude dítě zítra či v pátek přítomno ve škole, vyřešíme to operativně po Novém roce. Ponechejte si je zatím u sebe. Je nám to líto, ale jsme nuceni tuto kratochvíli odsunout. Máme však již jistou "náplast" na vánoční dárek s přidanou hodnotou pro každého z vás. Budeme informovat ;)

Jsme s pozdravem a ikdyž trochu kyselým, tak stále upřímným úsměvem 😀 TUZŠS (tým učitelů ZŠ Skalička)
MEET - přehled odkazů
Jídelníček
Pondělí 25.01.2021
Oběd: Polévka drožďová A:1,3,6,7,9 Filé s brokolicí a mozarellou, bram kaše, mrkvový salát A:1,4,7 Ovoce A:- Čaj A:-
Úterý 26.01.2021
Oběd: Polévka hovězí s jáhlami A:1,3,6,7,9 Kuřecí přírodní řízek, těstoviny, červená řepa A:1 Minerálka A:-
Středa 27.01.2021
Oběd: Polévka špenátová A:1,3,6,7,9 Vepřové výpečky, zelí, bramborový knedlík A:1,3,7 Voda s rakytníkem A:-
Čtvrtek 28.01.2021
Oběd: Polévka čočková A:1,3,6,7,9 Vepřové nudličky po stroganovsku, brambory A:1,7 Ovoce A:- Čaj A:-
Pátek 29.01.2021
Oběd: Polévka bramborová s cibulí A:1,3,6,7,9 Palačinky A:1,3,7 Ovoce A:- Ochucené mléko A:7, čaj A:-
Mob.:
+420 723 321 048


Copyright © 2021 Základní a mateřská škola SkaličkaTvorba webu - webseo.cz