Příměstský tábor s Doctor Dancerem 2024

V letošním školním roce se povedlo navázat příjemnou spolupráci s charismatickým Jaroslavem Havelkou, který navštívil naši školu s tanečním projektem, jenž děti i učitele velmi příjemně oslovil. Páťáci si dokonce s Doctorem Dancerem zatančili na Václavském náměstí v Praze! Mrknout můžete zde.

Oboustranná náklonnost se projevila do třetice, a to v podobě příměstského tábora, který se Doctor Dancer rozhodl uspořádat přímo u nás ve Skaličce.

Letos mají tuto unikátní nabídku pouze 2 školy v republice a nás těší, že jsme jedna z nich. Níže zasíláme pozvánku přímo od DD i s odkazem na jeho web, skrze který probíhá přihlašování. Akce podobného ražení tu dlouho nebyla a nemusí se opakovat.

--

Vážení rodiče žáků ZŠ Skalička, dovolte abych se představil. Jmenuji se Jaroslav Havelka alias Doctor Dancer a byl jsem na vaší škole s projektem. Děti byly nadšené, tak jsme se domluvili, že bych letos příměstský tábor realizoval já s lektory mé taneční skupiny. Nebude to jen o tanci, ale připravíme nabitý program.

Vymysleli jsme to na začátku prázdnin, protože je to můj jediný volný termín. Uděláme to tak, že do čtvrtka budeme makat a nacvičovat. Poslední den na konci vám uděláme vystoupení co natrénujeme a můžete vyrazit na prodloužený víkend. Bude to super start prázdnin!

Přihlášky a informace o mých aktivitách najdete na www.doctordancer.com

Případně mi volejte na tel. 605182622

Těšíme se na Vás
Jaroslav Havelka alias Doctor Dancer

Jídelníček
Pondělí 27.05.2024
Oběd: Polévka kmínová s kapáním A:1 Kuře kung-pao, rýže A:5,9 Ovoce A:- Čaj A:-
Úterý 28.05.2024
Oběd: Polévka uzená s kroupami A:1,9 Uzené maso, švestková omáčka, knedlík A:1,3,7 Šťáva A:-
Středa 29.05.2024
Oběd: Polévka zeleninová s drožďovými knedlíčky A:1,3,9 Veronské hnízdo s vejcem a Nivou, brambor, kompot A:1,2,6,7 Voda s citronem A:-
Čtvrtek 30.05.2024
Oběd: Polévka bramborová se sýrem A:1,7,9 Maso po cikánsku, těstoviny A:1 Čaj A:-
Pátek 31.05.2024
Oběd: Polévka hrstková A:1 Květákový mozeček, brambor, salát A:1,3,7 Ovoce A:- Mošt A:-


Copyright © 2024 Základní a mateřská škola Skalička • Tvorba webu - webseo.cz